Co vám mohu nabídnout?

Služby

SLUŽBY

Je tu opravdu mnoho témat:

PREZENTACE & PŘEDNÁŠKY

Pravidelně pořádám veřejné akce na témata uvedené výše. Jedná se většinou o hodinovou přednášku, kde probereme dané téma do hloubky, zodpovíme si nejčastější otázky a naučíme se vhodná cvičení na dané téma.

S čím vám mohu pomoci?

Mým záměrem a posláním je inspirovat a motivovat lidi. Osobně se velmi snažím stále na sobě pracovat, abych mohl svou práci předávat dále. Tato sekce vám dává možnost "vzít" si něco z této práce.

Přednášky & Prezentace

Rozhovory

Sezení

Dopis

01.

PŘEDNÁŠKY

Přednášky jsou jedny z mých velmi oblíbených forem jak sdílet svou práci. Jedná se o kratší povídání vždy na konkrétní téma. Mým cílem je sdělit určité uvědomění (například, že záleží na úhlu pohledu), v co nejkratším čase (cca 20 minut) a co nejsrozumitelněji. Preferuji přednášet naživo, jelikož posluchači budou mít maximální prožitek. Tento typ služby je vhodný pro soukromé nebo veřejné akce, ať už jako hlavní část programu nebo jako doplňkový program a spíše pro větší počet lidí.

113291_A 20-year-old white man makes a presentation at a _xl-1024-v1-0
02.

PREZENTACE

Prezentace se malinko, ale přeci jen liší od přednášky. Prezentace jsou delší a zapojují také publikum. Dané témata, se opět snažím sdělit co nejefektivněji, ale dopřávám si k tomu čas (cca 45-60 minut). Informace jsou podávány více do hloubky, aby si účastníci odnesli s sebou co možná nejvíce. Tato služba je vhodná pro školy v rámci vzdělávacího programu, pro soukromé a veřejné akce jako hlavní část programu. Doporučuji ji pro menší počet účastníků.

652575_A 20-year-old white man makes a presentation at a _xl-1024-v1-0
03.

ROZHOVORY

Ať už písemné nebo mluvené, jsem všemu otevřený. Velmi rád sděluji informace mluvenou formou a rád informace získávám slovem. Tento typ služby je vhodný pro podcasty nebo pro živé rozhovory v rámci veřejných akcí.

693309_a young white man is doing an interview on the rad_xl-1024-v1-0
04.

SEZENÍ

Pokud seberozvoj myslíte vážně, tak osobní setkání s inspirativním člověkem vás dokáže velmi nakopnout. Sezení probíhají buď soukromě nebo on-line (po domluvě) a cena hodinového sezení je 500Kč.

345457_young white man sitting at a round table with anot_xl-1024-v1-0
05.

DOPIS

Dopis? Ano opravdu. Pokud hledáte motivaci, inspiraci nebo byste rádi věděli jak z vaší obtížné situace ven. Tak právě pro tyhle případy jsem pro Vás připravil motivační dopis. Jedná se o krátký text na míru psaný, který vás inspiruje, namotivuje a předá přesně to co potřebujete vědět. Cena jednoho dopisu je 300 Kč.

787419_young white man writing in a diary colorfull, mode_xl-1024-v1-0

MÁM ZÁJEM

Prosím vyplňte formulář, kde vám následně na uvedený e-mail pošlu více informací.

Zbavit se negativity